Logowanie

Jesteś już członkiem?
Zaloguj się tutaj, używając danych dostępowych.

Kluby w Europie

Wybierz kraj

Aktualności


MAN Truck & Bus przyspiesza proces transformacji i związaną z tym rozbudowę fabryki w Niepołomicach koło Krakowa. W dniu 20.01.2022 roku w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego, udział wzięli Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, który odczytał list Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasza Smółka, parlamentarzyści, oraz przedstawiciele władz lokalnych.
W dniach 27-29.10.2021 firma MAN Truck & Bus Polska prezentuje swoje rozwiązania z zakresu komunikacji miejskiej i międzymiastowej na targach transportu zbiorowego Transexpo, które odbywają się w Kielcach.
An the winner is...! Dziennikarze branżowi z 22 krajów przyznali autobusowi turystycznemu NEOPLAN Cityliner Platin, przyznając tytuł „Coach of the Year 2022”. Jury było pod szczególnym wrażeniem ogólnej koncepcji i połączenia efektywności, ekonomiczności użycia, bezpieczeństwa, komfortu, a przede wszystkim ponadczasowej stylistyki.
Wrzesień to miesiąc aktywności sportowych i zaangażowania firmy w projekty CSR. Społeczna odpowiedzialność biznesu to dla MAN jedna z wartości, którą koncern realizuje w różnych obszarach swojej działalności.
W ramach wydarzenia będziecie mieć możliwość lepszego poznania nowych pojazdów MAN w tym kompletnie nowego TGX MY2022! Koniecznie bądźcie tam z razem nami!
Wiktor Komorowski z Polski ceni sobie różnorodność. Właśnie dlatego uwielbia też pracę kierowcy ciężarówki: każda trasa jest inna i nigdy nie wie dokładnie, co go czeka.