Logowanie

Jesteś już członkiem?
Zaloguj się tutaj, używając danych dostępowych.

Kluby w Europie

Wybierz kraj

O nas

 

Poszerz swoje horyzonty z MAN Trucker’s World

MAN Trucker’s World to międzynarodowy klub dedykowany przez markę MAN i zrzeszający bezpośrednio Kierowców pojazdów MAN. Rozumiemy interesy kierowców i staramy się rozwiązywać wszelkie ich problemy i troski. 

MAN Trucker’s World oferuje szereg korzyści dla kierowców takich jak Ty. Dostarcza ważnych informacji i najbardziej aktualnych wiadomości ze świata transportu. MAN Trucker’s World jest przeznaczony w całości dla Ciebie, bowiem skierowany jest dla kierowców pojazdów MAN na całym świecie. 

DLACZEGO WARTO?

 1. Produkty z logo MAN - dołączając do Klubu masz szansę na zdobycie akcesoriów przydatnych w drodze. Znajdziesz tu rzeczy na każdą okazję, odzież, gadżety sygnowane marką MAN.
   
 2. Bądź gościem specjalnym imprez MAN - członkowie Klubu będą mieli niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w specjalnych imprezach MAN.
   
 3. Zniżki dla Klubowicza - otrzymasz korzystne rabaty na produkty i usługi, zadbaj o swoje wydatki i bądź zadowolony.
   
 4. Rabat na szkolenia - ekonomiczna jazda – skorzystaj z wyjątkowych warunków, które umożliwiają Ci wzięcie udziału w szkoleniach i treningach organizowanych przez MAN ProfiDrive.
   
 5. Specjalna strona internetowa - korzystaj ze strony klubowej www.man-truckers-world.pl, porozmawiaj na forum, sięgnij po poradę eksperta, zdobądź ważne i ciekawe informacje. Bądź na bieżąco z aktualnościami klubowymi.
   
 6. Wygrywaj nagrody - /strong>podejmij wyzwanie, sprawdź swoje umiejętności i wiedzę, bierz udział w naszych konkursach i wygrywaj nagrody.


Jesteś zainteresowany? Dołącz do MAN Trucker’s World już dziś!
Kliknij i przejdź do formularza rejestracyjnego. Rejestracja