Logowanie

Jesteś już członkiem?
Zaloguj się tutaj, używając danych dostępowych.

Kluby w Europie

Wybierz kraj

Kontakt


Numer infolinii dla Klubowiczów: 500 000 246

Jeżeli mają Państwo pytania i uwagi dotyczące Klubu, zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii. Infolinia MTW czynna jest 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 16.00

Można się z nami skontaktować również pisząc na adres e-mail: man-truckers-world@aimc.pl lub skorzystać z poniższego formularza:

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest MAN Truck & Bus Polska sp. z o.o., z siedzibą w Wolicy przy alei Katowicka 9, 05-830 (poczta Nadarzyn). Twoje dane przetwarzamy w celu realizacji programu klubowego MAN Trucker’s World i związanych z nim konkursów dla klubowiczów oraz w celu przedstawienia Ci ofert produktów i usług MAN. Aby nie przesyłać nie przeznaczonych dla Ciebie materiałów, będziemy także profilować podane przez Ciebie informacje. Pozwoli nam to na najlepsze dopasowanie przesyłanych Ci informacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich przenoszenia, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W każdym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych. Wycofanie zgody pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. Ponadto, przysługuje Ci prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o tym jak MAN przetwarza Twoje dane naciśnij kliknij.