Facebook YouTube Flickr
Facebook YouTube Flickr
Wybierz kraj
11.08.
Bezpieczna trasa z Klubem MAN Trucker's World Schemat postępowania OODD

› Więcej
04.08.
Bezpieczna trasa z Klubem MAN Trucker's World Zapraszamy do obejrzenia szóstego odcinka z cyklu "Bezpieczna trasa z Klubem MAN Trucker's World" pt. "Techniki obronne przeciwko najpowszechniejszym formom ataku: ataki gołymi rękami"

› Więcej
03.08.
Klub piłkarski FC Porto wybrał autokar marki Neoplan i podróżuje komfortowo na dwóch pokładach Autobus NEOPLAN Skyliner umożliwi piłkarzom drużyny FC Porto nie tylko wygodę podczas podróży na mecze ale także pozwoli wykorzystać ten czas na przygotowanie do gry i relaks. Wyjątkowy komfort podróży zapewniony został dzięki współpracy z MAN Bus Modification Center

› Więcej
28.07.
Bezpieczna trasa z Klubem MAN Trucker's World Zapraszamy do obejrzenia piątego odcinka z cyklu "Bezpieczna trasa z Klubem MAN Trucker's World" pt. "Techniki obronne przeciwko najpowszechniejszym formom ataku: ataki niebezpiecznymi przedmiotami"

› Więcej
21.07.
Bezpieczna trasa z Klubem MAN Trucker's World Zapraszamy do obejrzenia czwartego odcinka z cyklu "Bezpieczna trasa z Klubem MAN Trucker's World" pt. "Obrona przy użyciu latarki"

› Więcej
DOŁĄCZ DO KLUBU I DOSTRZEŻ JEGO ZALETY.

Nie należysz jeszcze do Klubu MAN Trucker's World? Wiele atrakcji, zniżek
i przywilejów czeka na Ciebie.

 

Zarejestruj się